pondělí 1. května 2017

Když plány nevyjdou II.


Další věc, na kterou jsem se minulý týden těšila, byl sobotní výlet do Vídně. 
Nebudu to dlouze rozepisovat. Ze soboty byla díky manželově práci neděle a z Vídně nebylo nic :-).
Původně jsme měli namířeno na výstavu stanů a pak procházka, kafíčko, dortíček... prostě klasika ve Vídni. 
Výstava stanů byla a byla fajn, i když menší než v Praze. Ale to, pro co jsme tam jeli, jsme pořídili. A proč v Rakousku? Protože oproti cenám v ČR jsme ušetřili na stanu + přístřešku 5.000,- a to je docela příjemné. Taky jsme si koupili příbory Eco SouLife. 

Letošní dovolenou už strávíme v tomto krásném stanu Outweel Nevada, ještě k němu budeme mít přístřešek, který bude chránit přední vstup. Musím ušít nové praporky!

Ložnice jsou větší a mají lepší větrání, zatemněná horní část je příjemný bonus...
Tento stan mít nebudeme, ale mě se fakt líbil. Měla jsem vevnitř moc příjemný pocit, možná to bylo tím, že je vysoký a taky ta barva je mimořádně příjemná! 

Když jsme se pokochali a učinili objednávku,neodjeli jsme směr Vídeň (jak bylo původně v plánu :-),ale jeli jsme do Tullnu, do tamějších zahrad - Die Garten Tulln

Kdybychom řešili bydlení a váhali mezi domem a bytem, po této návštěvě by byl dům se zahradou jasná volba. Spousta inspirace... v každé zahradě bylo posezení k vyzkoušení... i hamaky jsme zkusili. 
Načasování nebylo úplně ideální (koneckonců jeli jsme na výstavu stanů), protože tulipány odkvétaly, ale i tak se mi tam líbilo. Ke konci byla i expozice balkonových rostlin, takže snad letos nebudu mít v truhlíkách jen muškáty...

Tohle je super, angrešt v květináči... Kdybychom neměli kočky, které si myslí, že jsou hraboši, tak bych si to na balkón pořídila.A z Tullnu ještě na chvilku do Kremzu, tam byl v plánu nákup místních meruňkových delikates. Jenže... je blbost plánovat v neděli v Rakousku nákup čehokoliv :-) prošli jsme se po městě, povečeřeli v pizzerii (takže plánovaný dortík se nekonal :-) a fičeli domů. Krásná neděle to byla!
Kostel Sv.VítaŽádné komentáře:

Okomentovat